shoreditch
switch location
Date Event
20-Jul-2019 15:30 BARRE WITH ALICE - SHOREDITCH details
Tue25.6 Wed26.6 Thu27.6 Fri28.6 Sat29.6 Sun30.6 Mon01.7
BLOKFIT SKATE N 06:00 45 minutes
POWER YOGA 45 SLUKE 06:30 45 minutes
HIIT CORINNE 06:30 30 minutes
BOXCON SKATE N 06:55 45 minutes
BARRE CORINNE 07:00 60 minutes
DYNAMIC VINYASA ZOE 07:30 60 minutes
BLOKCORE ALI 07:50 45 minutes
CARDIO KILLER CORINNE 08:10 45 minutes
BLOKSCULPT CORINNE 09:00 45 minutes
BOXING PAUL 09:30 60 minutes
POWER YOGA L2 DAVID 10:00 60 minutes
BLOKFLEX ALI 12:00 45 minutes
CALISTHENICS DAISY 12:15 45 minutes
ROCKET YOGA ALAN 12:15 60 minutes
HIIT ALI 12:50 30 minutes
BOXCON KEITH 13:05 45 minutes
BARRE ELLYA 13:25 45 minutes
PILATES 45 DIONNE 13:30 45 minutes
BOXING MARK 16:00 60 minutes
POWER YOGA L2 LOTTI 16:00 60 minutes
PILATES BETH 17:15 60 minutes
BLOKCORE JAKE 17:30 45 minutes
CARDIO KILLER W GEORGIA 18:00 45 minutes
BLOKFIT W JAKE 18:25 45 minutes
DYNAMIC VINYASA SALE 18:30 60 minutes
BARRE W GEORGIA 19:05 60 minutes
BLOKSTRENGTH DEE 19:15 50 minutes
YIN YOGA KORAL 19:45 60 minutes
BOXING DEE 20:10 60 minutes
BLOKFLEX GEORGIA 20:10 60 minutes
 
BLOKCORE JERMAINE J 06:20 45 minutes
POWER YOGA 45 SADIE 06:30 45 minutes
CARDIO KILLER ALI 06:30 45 minutes
BLOKFIT W JERMAINE J 07:15 45 minutes
BLOKSCULPT W ALI 07:25 45 minutes
PILATES CHLOE 07:30 60 minutes
BOXCON JERMAINE J 08:00 45 minutes
BLOKFLEX ALI 08:25 60 minutes
DYNAMIC VINYASA CHRIS 08:40 60 minutes
BARRE ELLYA 09:30 60 minutes
BOXING PAUL 10:00 60 minutes
BARRE ALICE 12:00 45 minutes
BOXCON PAUL 12:15 45 minutes
ROCKET YOGA DAISY 12:15 60 minutes
CARDIO KILLER CORINNE 12:50 45 minutes
CALISTHENICS KEITH 13:05 60 minutes
DYNAMIC VINYASA PALETA 13:30 60 minutes
BLOKSCULPT CORINNE 13:40 45 minutes
BLOKBREATH STUART SANDEMAN 16:00 60 minutes
PILATES SHARRIET 17:15 60 minutes
BARRE ELLYA 17:30 60 minutes
BLOKFIT LOTTI 17:30 45 minutes
BOXCON CALEB 18:20 45 minutes
POWER YOGA RISHIN 18:30 60 minutes
BLOKSCULPT SLUKE 18:55 60 min
BLOKSTRENGTH W DEE 19:15 50 minutes
YOGA WITH MEDITATION RISHIN 19:45 60 minutes
BOX & BELL DEE 20:10 60 minutes
CARDIO KILLER MATTEO 20:10 45 minutes
 
BOXCON KATE P 06:00 45 minutes
HIIT AMIE 06:30 30 minutes
POWER YOGA 45 SKAT 06:30 45 minutes
BLOKFIT W KATE P 06:55 45 minutes
BARRE W ELLYA 07:05 60 minutes
DYNAMIC VINYASA PALETA 07:30 60 minutes
BLOKCORE LOTTI 07:50 45 minutes
BLOKFLEX ELLYA 08:15 45 minutes
BLOKSCULPT ELLYA 09:10 45 minutes
YOGA FOR BEGINNERS SNATALIA 10:00 60 minutes
BOXING SCRAIG 11:00 60 minutes
PILATES ALEX 12:00 60 minutes
BLOKFLEX ALI 12:00 45 minutes
BLOKFIT CORINNE 12:15 45 minutes
BLOKSTRENGTH CORINNE 13:00 50 minutes
HIIT ANDREW 13:05 30 minutes
ANIMAL MOVEMENT MARTY 13:10 60 minutes
BLOKSCULPT ANDREW 13:40 45 minutes
PILATES HARRIET 16:00 60 minutes
BOXING MARK 16:20 60 minutes
POWER YOGA SLUKE 17:15 60 minutes
BLOKSTRENGTH KEITH 17:25 50 minutes
CARDIO KILLER SGEORGIA 17:45 45 minutes
CALISTHENICS KEITH 18:20 45 minutes
ROCKET YOGA SJODIE 18:30 60 minutes
BARRE SGEORGIA 18:50 60 minutes
BOXCON CALEB 19:10 45 minutes
YIN YOGA KATE L 19:45 60 minutes
BLOKFIT CALEB 20:05 45 minutes
BLOKPARTY RENEE 20:10 60 minutes
 
HIIT GEORGIA 06:25 30 minutes
BOXCON KENNY 06:30 45 minutes
BALLET FIT 45 GEORGIA 07:00 45 minutes
BLOKFIT KENNY 07:25 45 minutes
ROCKET YOGA ALAN 07:30 60 minutes
BLOKSCULPT GEORGIA 07:50 45 minutes
BOXING DEE 08:15 60 minutes
PILATES ALEX 08:40 60 minutes
BARRE GEORGIA 08:40 60 minutes
CALISTHENICS KEITH 10:00 60 minutes
DYNAMIC VINYASA SLUKE 10:00 60 minutes
BARRE LOTTI 12:00 45 minutes
BLOKFIT CORINNE 12:10 45 minutes
POWER YOGA HANNAH 12:15 60 minutes
BLOKFLEX LOTTI 12:50 45 minutes
BLOKSTRENGTH CORINNE 13:00 50 minutes
PILATES 45 SLUCY 13:30 45 minutes
BLOKSCULPT LOTTI 13:40 45 minutes
POWER YOGA HANNAH 16:00 60 minutes
DYNAMIC VINYASA HANNAH 17:15 60 minutes
BARRE GEORGIA 17:15 60 minutes
BLOKCORE ALI 17:30 45 minutes
BLOKFLEX GEORGIA 18:20 60 minutes
BLOKFIT CALEB 18:25 45 minutes
YIN YOGA HANNAH 18:30 60 minutes
BOXING SCALEB 19:15 60 minutes
BLOKPARTY ADAM 19:25 60 minutes
 
DYNAMIC VINYASA SNATALIA 08:00 60 minutes
BLOKFIT MATTEO 08:30 45 minutes
BARRE KATE P 08:50 60 minutes
PILATES SMELISSA 09:10 60 minutes
BLOKSTRENGTH MATTEO 09:20 50 minutes
BOXING SDECLAN 10:15 60 minutes
BLOKFLEX SOFIA 10:15 60 minutes
POWER YOGA L2 AHMED 10:20 60 minutes
BLOKFIT SKATE P 11:25 60 minutes
BLOKBEAT SCHARLOTTE 11:25 60 minutes
YOGASANA 75 AHMED 11:30 75 minutes
BOXCON SKATE P 12:30 45 minutes
CARDIO KILLER SMATTEO 12:35 45 minutes
YOGA FOR BEGINNERS NATALIA 13:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH SKATE P 13:25 50 minutes
BLOKPARTY SCHARLOTTE 13:30 60 minutes
PILATES SKEITH E 14:15 60 minutes
BARRE EILIDH 14:40 60 minutes
POWER YOGA WEN 15:30 60 minutes
BLOKFLEX EILIDH 15:50 60 minutes
BLOKSCULPT EILIDH 17:00 60 min
 
BARRE STEPHANIE 08:15 60 minutes
BLOKFIT SCORINNE 08:45 45 minutes
POWER YOGA WEN 09:00 60 minutes
BLOKFLEX STEPHANIE 09:20 45 minutes
BOXCON SCORINNE 09:35 45 minutes
BLOKSCULPT STEPHANIE 10:10 60 min
PILATES KEITH E 10:10 60 minutes
BLOKSTRENGTH SCORINNE 10:25 50 minutes
DYNAMIC VINYASA CHARLIE 11:20 60 minutes
BARRE SCORINNE 11:20 60 minutes
BOXING CALEB 11:35 60 minutes
BLOKFLEX SCORINNE 12:25 60 minutes
ANIMAL MOVEMENT SMARTY 12:30 60 minutes
BLOKFIT CALEB 12:45 60 minutes
CARDIO KILLER SKATE N 13:30 45 minutes
YOGA FOR BEGINNERS SCHARLIE 13:40 60 minutes
BARRE HELEN W 14:20 60 minutes
YOGA WITH MEDITATION SALE 14:50 60 minutes
YIN YOGA 75 SALE 16:00 75 minutes
 
BOXCON KEITH 06:15 45 minutes
CARDIO KILLER CORINNE 06:30 45 minutes
POWER YOGA KIMBERLEY 07:00 60 minutes
BLOKFIT KEITH 07:05 45 minutes
BLOKFLEX CORINNE 07:15 60 minutes
BLOKSTRENGTH KEITH 07:55 50 minutes
BARRE CORINNE 08:15 60 minutes
PILATES KEITH E 08:15 60 minutes
CALISTHENICS KEITH 08:50 60 minutes
CARDIO KILLER SSOFIA 09:30 45 minutes
PILATES CORINNE 10:00 60 minutes
BOXING PAUL 10:00 60 minutes
HIIT SSTEPHANIE 12:00 30 minutes
DYNAMIC VINYASA SMINNIE 12:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH JERMAINE J 12:10 50 minutes
BARRE SSTEPHANIE 12:35 45 minutes
BOXCON JERMAINE J 13:10 45 minutes
YIN YOGA SMINNIE 13:10 60 minutes
BLOKSCULPT SSTEPHANIE 13:25 45 minutes
POWER YOGA SAMUEL 16:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH SAMIE 17:15 50 minutes
POWER YOGA ALAN 17:15 60 minutes
BLOKBEAT JAHMARL 18:00 60 minutes
BOX & BELL SAMIE 18:10 45 minutes
ROCKET YOGA ALAN 18:30 60 minutes
CALISTHENICS JAKE 19:05 45 minutes
BLOKSCULPT SVIVIEN 19:05 60 min
ANIMAL MOVEMENT PALETA 19:45 60 minutes
BOXING PAUL 20:00 60 minutes
BARRE EILIDH 20:10 60 minutes