Tue20.10 Wed21.10 Thu22.10 Fri23.10 Sat24.10 Sun25.10 Mon26.10
BLOKSTRENGTH KENNY 06:30 50 minutes
BLOKCORE 50 SKATE P 06:45 50 minutes
POWER YOGA JULES 07:00 60 minutes
CARDIO KILLER KENNY 07:45 45 minutes
BLOKSCULPT 50 OLIVIA 08:00 50 minutes
DYNAMIC VINYASA JULES 08:15 60 minutes
BLOKFIT 50 LEWIS 09:00 50 minutes
BLOKFLEX ELLYA 09:15 50 minutes
PILATES ANNABEL 09:30 60 minutes
BARRE 50 ELLYA 11:00 50 minutes
BLOKMOVE ERRIN 12:00 60
BLOKFIT 50 CHLOE T 12:15 50 minutes
BARRE 50 ELLYA 12:30 50 minutes
CALISTHENICS SMAYOOR 13:15 60 minutes
BLOKSTRENGTH CHLOE T 13:30 50 minutes
POWER YOGA 45 JULES 13:45 45 minutes
YIN YOGA W SEDA 16:00 60 minutes
BOXING W DECLAN 17:00 60 minutes
BLOKSCULPT 50 KATE N 17:15 50 minutes
DYNAMIC VINYASA W ALICE 18:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH W DECLAN 18:15 50 minutes
CALISTHENICS W SHELDER 18:30 60 minutes
YIN YOGA W ALICE 19:15 60 minutes
BLOKFIT 50 DECLAN 19:30 50 minutes
HANDSTANDS AARON 19:45 60
 
BLOKSTRENGTH DECLAN 06:30 50 minutes
BLOKFLEX W RUBY 06:45 50 minutes
PILATES W ANNA 07:00 60 minutes
BOXCON 50 W DECLAN 07:45 50 minutes
BLOKSCULPT 50 W RUBY 08:00 50 minutes
BARRE 50 W SRACH L 08:15 50 minutes
BLOKFIT 50 LOTTI 09:00 50 minutes
HANDSTANDS AARON 09:15 60
POWER YOGA W JULES 09:30 60 minutes
BOXING DECLAN 10:15 60 minutes
DYNAMIC VINYASA JULES 11:00 60 minutes
BLOKFLEX ALI 12:00 50 minutes
CARDIO KILLER RUBY 12:15 45 minutes
PILATES W ANNA 12:30 60 minutes
BLOKSCULPT 50 ALI 13:15 50 minutes
BLOKFIT 50 RUBY 13:30 50 minutes
BARRE 50 EILIDH 13:45 50 minutes
DYNAMIC VINYASA LETTY 16:00 60 minutes
BLOKFIT 50 MATTEO 17:00 50 minutes
CALISTHENICS W JERMAINE S 17:15 60 minutes
BARRE 50 W EILIDH 18:00 50 minutes
BLOKSTRENGTH MATTEO 18:15 50 minutes
BLOKMOVE W BRYONY 18:30 60
YIN YOGA KORAL 19:15 60 minutes
BOXCON 50 PAUL 19:30 50 minutes
BLOKSCULPT 50 W EILIDH 19:45 50 minutes
 
BLOKFIT 50 SLEWIS 06:30 50 minutes
BLOKSCULPT 50 W RUBY 06:45 50 minutes
PILATES W MARCELA 07:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH W RUBY 07:45 50 minutes
BLOKFLEX LUKE 08:00 50 minutes
POWER YOGA W LEXIE 08:15 60 minutes
CARDIO KILLER MATTEO 09:00 45 minutes
BLOKMOVE LUKE 09:15 60
BARRE 50 W ELLYA 09:30 50 minutes
BARRE 50 W ELLYA 11:00 50 minutes
CALISTHENICS LUKE 12:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH SKATE P 12:15 50 minutes
POWER YOGA LOTTI 12:30 60 minutes
BLOKFLEX ELLYA 13:15 50 minutes
BOXCON 50 PAUL 13:30 50 minutes
PILATES ANNA 13:45 60 minutes
YIN YOGA SEDA 16:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH SKENNY 17:00 50 minutes
HANDSTANDS AARON 17:15 60
DYNAMIC VINYASA W FRANCESCA 18:00 60 minutes
BLOKFIT 50 SKENNY 18:15 50 minutes
BLOKSCULPT 50 W KATE N 18:30 50 minutes
YIN YOGA W SEDA 19:15 60 minutes
BOXING W SSTEVIE 19:30 60 minutes
CALISTHENICS W MAYOOR 19:45 60 minutes
 
BOXCON 50 W DECLAN 06:30 50 minutes
BLOKSCULPT 50 W RACHEL G 06:45 50 minutes
BARRE 50 W OLIVIA 07:00 50 minutes
BLOKSTRENGTH W JERMAINE J 07:45 50 minutes
BLOKFLEX W LUKE 08:00 50 minutes
BARRE 50 W OLIVIA 08:15 50 minutes
CALISTHENICS LUKE 09:15 60 minutes
ROCKET YOGA LITA 09:30 60 minutes
DYNAMIC VINYASA KP 11:00 60 minutes
BLOKCORE 50 W ADAM 12:00 50 minutes
YIN YOGA SEDA 12:30 60 minutes
BLOKSCULPT 50 ADAM 13:15 50 minutes
POWER YOGA LUKE 16:00 60 minutes
PILATES W SCORINNE 18:00 60 minutes
BOXING PAUL 18:15 60 minutes
BARRE 50 W ALICIA 19:15 50 minutes
 
POWER YOGA SLEXIE 08:00 60 minutes
BLOKFIT 50 JERMAINE J 08:15 50 minutes
BLOKSCULPT 50 W RACH L 08:30 50 minutes
PILATES W JONNY 09:15 60 minutes
BOXCON 50 W JERMAINE J 09:30 50 minutes
BLOKMOVE DANIEL 09:45 60
BARRE 50 W GEORGIA 10:30 50 minutes
BLOKFIT 50 RUBY 10:45 50 minutes
CALISTHENICS DANIEL 11:00 60 minutes
PILATES W MARCELA 11:45 60 minutes
BLOKSTRENGTH RUBY 12:00 50 minutes
BLOKSCULPT 50 GEORGIA 12:10 50 minutes
BARRE 50 GEORGIA 13:00 50 minutes
CARDIO KILLER RUBY 13:15 45 minutes
YIN YOGA KORAL 14:15 60 minutes
BLOKSOUND KORAL 15:30 60 MINUTES
 
DYNAMIC VINYASA ZOE 08:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH MAIKEN 08:15 50 minutes
BLOKSCULPT 50 GEORGIA 08:30 50 minutes
POWER YOGA ZOE 09:15 60 minutes
BLOKFIT 50 MAIKEN 09:30 50 minutes
BLOKCORE 50 GEORGIA 09:45 50 minutes
DYNAMIC VINYASA RISHIN 10:30 60 minutes
BLOKSTRENGTH SMAIKEN 10:45 50 minutes
BLOKSCULPT 50 GEORGIA 11:00 50 minutes
POWER YOGA EMILY 11:45 60 minutes
BOXING W SPAUL 12:00 60 minutes
BLOKFLEX GEORGIA 12:10 50 minutes
PILATES MARCELA 13:00 60 minutes
BLOKFIT 50 PAUL 13:15 50 minutes
CALISTHENICS MAYOOR 13:30 60 minutes
BARRE 50 ALICIA 14:15 50 minutes
HANDSTANDS MAYOOR 14:45 60
YIN YOGA ZO 15:30 60 minutes
 
BLOKSTRENGTH JERMAINE J 06:30 50 minutes
BLOKSCULPT 50 KATE P 06:45 50 minutes
DYNAMIC VINYASA ZOE 07:00 60 minutes
BLOKFIT 50 JERMAINE J 07:45 50 minutes
BLOKMOVE KATE P 08:00 60
PILATES JONNY 08:15 60 minutes
BOXCON 50 JERMAINE J 09:00 50 minutes
BLOKCORE 50 KATE P 09:15 50 minutes
BARRE 50 W JAHMARL 09:30 50 minutes
YIN YOGA SEDA 11:00 60 minutes
BLOKSCULPT 50 ALI 12:00 50 minutes
BOXCON 50 DECLAN 12:15 50 minutes
POWER YOGA FRANCESCA 12:30 60 minutes
BLOKCORE 50 ALI 13:15 50 minutes
CARDIO KILLER DECLAN 13:30 45 minutes
BARRE 50 JAHMARL 13:45 50 minutes
DYNAMIC VINYASA ERRIN 16:00 60 minutes
BLOKSTRENGTH RUBY 17:00 50 minutes
CALISTHENICS DANIEL 17:15 60 minutes
YOGA FOR BEGINNERS SEDA 18:00 60 minutes
BLOKFIT 50 ANDREW 18:15 50 minutes
BLOKBEAT W JAHMARL 18:30 60 minutes
YIN YOGA SEDA 19:15 60 minutes
CARDIO KILLER ANDREW 19:30 45 minutes
BLOKSCULPT 50 OLIVIA 19:45 50 minutes